admin می 5, 2022
فروش پمپ کوزه گردان بیل مکانیکی کوماتسو -7

فروش زنجیر صفت کن همراه چرخ بیل مکانیکی کوماتسو -7

"<yoastmark

فروش پمپ کوزه گردان بیل مکانیکی کوماتسو -۷

فروش پمپ کوزه گردان بیل مکانیکی کوماتسو -۷ با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت ارسال به تمام نقاط کشور در پرشین تجارت آرمانی ، جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید تماس بگیرید.

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۹۰۱۸۰۳

تاریخچه شرکت( کارخانه) کوماتسو :
یکی از بزرگترین سازندگان بولدوزر, بیل مکانیکی و لودر در دنیا که در زمینه طراحی و تولید و توسعه مهندسی ماشین آلات و تجهیزات معادن در جهان به شمار میرود شرکت کوماتسو می باشد؛ که این شرکت از صنایع سنگین ژاپن به می باشد.
در طول سال ۱۹۵۷ این شرکت به اوج نقطه ی عطف خود رسید. بدین گونه که تمامی مدل ها مجهز به موتورها و قطعات کوماتسو و محصولات خود شرکت کوماتسو بوده اند. در ماه julay سال ۱۹۶۷ کمپانی komatsu وارد بازار ایالات متحده امریکا شده و توسعه در خارج از کشور تمرکز اصلی در دهه ی ۱۹۷۰ بوده است؛

با تاسیس کمپانی Komatsu America در فوریه ۱۹۷۰ در ایالات متحده انجام گردید. یک سال بعد در ژانویه ۱۹۷۱ کمپانی اموزشی به نام Komatsu singapor pte در سنگاپور بنیانگذاری شد.

این کمپانی نیز یک سرمایه گذاری مشترک با کمپانی کامیون DINA.S.A در سپتامبر ۱۹۷۴ در مکزیک دارا است. همچنین در اوریل ۱۹۷۵ نخستین تولید تجهیزات ساخت و ساز دریایی کوماتسو به نام تجاری komatsu D50A در برزیل احداث شد که نام این کمپانی به نام کشور برزیل Komatsu Brasil Ltda نام گرفته است.
یکی دیگر از افتخارات این کمپانی تولید و ساخت بزرگترین بولدوزر جهان به نام D575 می باشد.

در سال ۲۰۰۸ این کمپانی komatsu Pc200-8- Hybrid را نیز تولید نمود که یک بیل مکانیکی ۳۶۰ درجه که با ذخیره انرژی ترمز برای افزایش قدرت و کاهش مصرف سوخت دارا است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

دومین تولید کننده ماشین آلات و تجهیزات معدنی جهان
دومین تولید کننده ماشین آلات و تجهیزات معدنی جهان پس از کاترپیلار میباشد. با این حال،دربرخی مناطق (ژاپن، چین) کوماتسو سهم بیشتری نسبت به کاترپیلار دارا است.

این عملیات تولیدات این کمپانی در ژاپن، آسیا، آمریکا و اروپا نیز می باشد. این شرکت دارای واحد های تولیدی و خدماتی و فروش در کشورهایی مانند: ایالات متحده امریکا , کانادا, مکزیک , برزیل , انگلستان , ایتالیا , المان , اندونزی , چین , تایلند , هند و تایوان اشاره نمود

تماس